İzmir Mercedes Vito Kiralama

İzmir Mercedes Vito Kiralama

İzmir Mercedes Vito Kiralama. Mercedes benz firmasının toplu taşımada en şık ve en güzel  aracı Mercedes Vito’yu Üçyol Araç Kiralama farkıyla kiralayın. 

Üçyol Araç kiralama,  İzmir Mercedes Vito kiralama hizmetiyle size en konforlu en en temiz araç kiralama hizmeti  vaad ediyor.

Şık ve konforlu araç kiralamak için belli başlı noktaları: KonakAlsancakKarşıyakaBalçovaBucaGaziemirNarlıdereOtogarBornova,  Adnan Menderes Havaalanı,   ve Çeşme, Çeşme Alaçatı, Karaburun, Seferihisar dahil İzmir’in pek çok bölgesine hizmet vermekteyiz. 

İzmir Mercedes Vito Kiralama Fiyatları 

Güncel fiyatlarımız için telefon ediniz

0545 914 87 94

Üçyol’u Seçmeniz İçin Birbirinden Güzel Nedenler

Şoförlü araç kiralama güven:  İzmir Mercedes Vito kiralama /  İzmir Vito kiralama  hizmetinde ve sunduğumuz her hizmette müşterilerimize hissettirdiğimiz güvenle fark yaratıyoruz.

Hızlı araç kiralama:  En hızlı vito araç kiralama hizmetini sunuyoruz. Telefon edin farkı görün.

Buca’ya temiz ve konforlu araçlar:  İzmir Mercedes Vito kiralama  hizmetinde en iyi en temiz konforlu araçları sizlere sunuyoruz.  Şoförlü araç kiralamanın farkını bizimle yaşayın!

Yol yardımı hizmeti:  Yol yardımı hizmetiyle yolda kalmayın!

Havaalanı transfer hizmeti : Vito hizmetimizde havaalından sizi alıp istediğiniz yere kadar götürelim!

Şöforlü araç hizmeti : Şoförlü araç hizmeti vermekteyiz. İzmir Mercedes Vito kiralama  hizmeti çoğu araç kiralama firmasında yok.

Ek hizmetler:  Çocuk koltuğu,  navigasyon cihazı gibi ek hizmetlerimiz mevcuttur. Telefon ederek bilgi alabilirsiniz.

İzmir Mercedes Vito kiralama hizmetini alabileceğiniz bazı noktalar…

Konak Mercedes Vito kiralama ( Konak Vito kiralama ) 

Alsancak  Mercedes Vito kiralama (Alsancak Vito kiralama )  

Karşıyaka Mercedes Vito kiralama ( Karşıyaka Vito kiralama )  

Balçova Mercedes Vito kiralama ( Balçova Vito kiralama )  :

Buca Mercedes Vito kiralama ( Buca Vito kiralama ) 

Gaziemir Mercedes Vito kiralama ( Gaziemir Vito kiralama ) 

Narlıdere Mercedes Vito kiralama ( Narlıdere Vito kiralama ) 

İzmir Otogar Mercedes Vito kiralama  ( İzmir Otogar Vito kiralama ) : 

Bornova Mercedes Vito kiralama ( Bornova Vito kiralama ) : 

Adnan Menderes Havaalanı Mercedes Vito kiralama ( Adnan Menderes Havaalanı Vito kiralama ) : Havalimanı’na şoförlü araçlar bizden sorulur…Terimi kaldır: Mercedes Vito Kiralama

İzmir’in her bölgesine araç kiralama hizmetimiz vardır. Ayrıntılar için ; İzmir Araç Kiralama

Mercedes Vito Hakkında

 ( İzmir Mercedes Vito kiralama /  İzmir Vito kiralama hizmetini alacak müşterilerimiz için kısa bilgilendirme)

Aracın ana şirketi 1998 yılından 2007 yılına kadar Daimler-Benz ve DaimlerChrysler AG yapmıştır. 2007’den itibaren ise Daimler AG yapmıştır. Araç standart bir panel van modeldir. Yük kapasitesini artırmak için, bir değişiklik gerekir. == 1. Nesil Vito == İlk nesil Mercedes-Benz Vito, 1996 ve 2003 yılları arasında üretilmiştir. Yakıt sistemi olarak benzin veya dizel motor kullanılmaktadır. Dizel 122,140 hp, benzin motor ise 120 hp gücündedir. == 2. Nesil Vito == 2. Nesil Mercedes-Benz Vito, yeni motor ve yeni bir güç kazanmıştır. Bu cam ve sütun, A açısı yatay olduğu için gösterge tablosu yakındır. Aracın 4 dizel motor seçeneği vardır. 109 CDI, 111 CDI, 115 CDI ve 120 CDI seçeneği vardır. 2. nesil Vito, tüm Avrupa 3 uyumlu olduğu (ayrıca 4 Kasım 2006 itibariyle Euro) ve bu nedenle Düşük Emisyon Bölgesi Londra’da muaf uyumlu. Vito, Avrupa standartlarına ulaşmak için en az Ekim 2010 ticari araç (van) olması gerekmektedir. == Londra Taksi çeşidi == Vito, Ağustos 2008 tarihinde Kamu Taşıma Ofis olarak kullanılmak üzere onaylanmış bir Londra lisanslı siyah taksi’dir. Vito Taksi, elektrikli sürgülü kapı ve altı kişilik koltuk içerir. Vito, arka lastik PCO katı dönüm daire karşılamak sağlar ve iki tekerlekli sandalye taşıma özelliğine sahiptir. EcoCity, Mercedes tarafından lisans ile üretilmiş olan araçlar için ‘Traveliner’ modeli bir Mercedes-Benz, ve KPM-İngiltere Taksiler iştiraki aracılığıyla üretilmektedir. Mercedes Taksi, pencere açma seçeneği ve sürgülü kapı seçeneği var ve artık yolcu tarafından da kullanılabilir. Yeni taksi, TX ve Metro modellerinin yaptığı ünlü u dönüşünü yapmaz. Bunun yerine, direksiyon üzerindeki bir düğmeyle etkinleştirilebilen LSM sistemine sahiptir. Bu sistem arka tekerlekleri, ön tekerleklere ters yönde döndürür. Bu da taksiye, TX ve Metro modellerindeki sıkı dönüş hareketini yapmasını sağlar. Bu sistem, yalnızca araç daha az seyahat ettiğinde kullanılabilir. Araç yön değiştirirse, sistem kendini devredışı bırakır ve tekerlekler doğrulur. Uzun ve TX modeller daha geniş ve elektrikli katlanır ayna seçeneği bulunmaktadır.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir