Hakkımızda

ucyolarackiralama.gen.tr sitesi  Konak’ın en güvenilir araç kiralama firması olan Umut Oto Kiralama firmasının İzmir Hatay Üçyol için açtığı şubesi için resmi internet sitesidir.

Kısaca Umut Oto Kiralama’yı tanıyalım:

Umut Oto Kiralama,  2013 yılında Zeliha Çetinkaya tarafından kurulmuş olan İzmir’in en gözde semtlerinden biri olan Konak’da faliyet gösteren en güzide araç kiralama şirketlerinden biridir ve Konak oto kiralama firmaları arasında kaliteye verdiği önemle hızla yükselen bir prestije sahiptir.

Umut Oto Kiralama olarak müşterilerimize en kaliteli ve en hızlı hizmeti vermek hizmeti vermek kuruluşumuzun temel amacıdır. Müşterimizin kurumsal ve bireysel oto kiralama ihtiyaçlarını, hızlı, güvenli ve ekonomik en iyi en temiz karşılamayı kendisine ilke edinmiş olan firmamız, ihtiyaçlarınız doğrultusunda uzman kadrosuyla yıllardır araç kiralama sektöründe hizmet vermektedir.

Umut Oto Kiralama  güler yüz ve güven ilkelerinden taviz vermeden, en uygun koşullarda oto kiralama servis hizmeti vermeyi amaç edinmiştir.

Umut Oto Kiralama açıldığı yıldan beri Hedefimiz müşteri memnuniyetini ön planda tutmak, kalabalık prosedürlerden uzak, araç kiralamanın rahatlığını yaşatarak, müşterilerimize ayrıcalıklı ve prestijli bir hizmet vermektir.

Umut Oto Kiralama, İzmir Konak oto kiralama firması olarak müşterilerine hizmet sunmanın sorumluluğunu ve hizmetin mükemmel olması gerektiğinin bilincindeyiz. Sektörde “önce müşteri memnuniyeti” sloganıyla yola çıkan Umut Oto Kiralama, genç araç filosu ve güler yüzü ile siz müşterilerimizin problemsiz, güvenli, rahat ve ekonomik hizmet alması için çaba göstermektedir.

Bütün araç kiralayan firmaların istediği güvenli araç, hizmet kalitesi ve ekonomik hizmet kalitesini belirleyen unsurları ve daha fazlasını Umut Oto Kiralama’da bulacaksınız.

Umut Oto Kiralama Poligon Şubesi Hakkında

İzmir’in en hızlı büyüyen araç kiralama firmalarından biri olan Umut Oto Kiralama 2019 yılında İzmir Poligon’da yeni şubesini gururla açtı. Poligon şubemiz Tuna Başovalı liderliğinde müşterilerin gösterdiği yoğun ilgiyle yoluna devam etmekte. Araç kiralama ihtiyacınız varsa sizlere bir telefon kadar yakınız. 

Araç ihtiyacınız varsa Poligon ofisimizi mutlaka ziyaret edin…