7/24 ARA:   0545 914 87 94

Kiralık Araba İzmir – İzmir’e en iyi araçlarla hizmet ediyoruz!

 

 

En Ucuz Araç Kiralama!

Daha ucuzu yok!

                                                Fiat Punto

Renault Symbol   

 7/24 ARA:   0545 914 87 94

Kiralık Araba İzmir Hizmeti Hakkında

Umut Rent A Car İzmir’in en güzide en iyi araç kiralama firmalarından biridir. Araç kiralama deyince Umut Rent A Car gelir. İzmir araç kiralama lider firma Umut Rent A Car sizlere en kaliteli hizmeti vermekten gurur duyar. 

Arama moturuna kiralık araba İzmir yazınca karşınıza çıkmamızın çok önemli bir nedeni var. Umut Rent A Car olarak araç kiralama sektöründe verdiğimiz hizmet yılların deneyimiyle karşınıza çıkıyoruz.  Araç kiralama sektöründe bizi hakkettiğimiz yere gelmemizi sağlayan farklarımız :

Güvenli  araç kiralama güvenilir marka : Umut Rent A Car Kiralık Araba İzmir hizmetinde araç kiralama arasında en güvenilir markalar arasında yer alır. Araç kiralamada bize rahatlıkla güvenebilirsiniz.

Araç kiralamada en hızlısı : İzmir’in en hızlı araç kiralama firmalarından biri olan Umut Rent A Car, araç kiralama hizmetinde hızıyla fark yaratır.

 

Güler yüzlü hizmet : Kiralık Araba İzmir hizmetinde müşterilerimizi güler yüzlü ve en samimi şekilde karşılayan müşteri temsilcilerimizle fark yaratırız.

Temiz ve konforlu araçlar:  Temiz ve konforlu araç vermek bizim işimiz.

Yol yardımı hizmeti: Umut Rent A Car sunduğu yol yardımı hizmetiyle Kiralık Araba Hizmetinde asla yolda kalmazsınız.

Havaalanı transfer hizmeti : Kiralık araba hizmetini alırken havaalanı transfer hizmetine ihtiyacınız varsa size bu hizmeti sunmaktan gurur duyarız.

Kiralık Araba İzmir

Şoförlü araç hizmeti : Kiralık araba İzmir hizmetinde nerede olursanız olun şoförlü araç kiralama hizmetimizle emrinizdeyiz.

HGS hizmeti :  HGS hizmetiyle birlikte aracınızın otoyol geçişlerinde sıkıntı yaşamazsınız.

Filo hizmeti :  Araç kiralama hizmetinde filo hizmeti de vardır. Filo hizmetimiz memnuyeti garanti ediyoruz.

Ek hizmetler:  Kiralık araba İzmir hizmetinde ayrıca çocuk koltuğu, navigasyon cihazı gibi ek hizmetlerimiz mevcuttur. Araç kiralama deyince akla Umut Rent A Car gelir.

kiralık araba İzmir

Otomobillerimizi ve otomobil modellerimizi merak ediyorsanız mutlaka tıklayın : https://ucyolarackiralama.gen.tr/otomobillerimiz/

Telefon et Araç Kirala :

0545 914 87 94

Kiralık Araba İzmir

Kiralık Araba İzmir firmaları içinde  en iyi firmadır Umut Rent a Car!

İzmir’de yeni yerler görmek veya zorunlu ihtiyaçlardan dolayı pek çok kişi araç kiralamayı tercih etmektedir. İzmir’de otomobil kiralamak için en iyi İzmir araç kiralama firmalarından olan Umut Rent A Car sayesinde araç kiralama oldukça kolay.

İzmir ucuz araç kiralama konusunda size yardımcı olacak olan firmamızın müşteri hizmetlerine ulaşmak için yapmanız gereken sitemizin müşteri hizmetlerine çevrimiçi mesaj göndermek ve bunun yanında 05383489043 telefona ulaşmaktır.  Hem hızlı, hem kolay hem de güvenli rezervasyon olanağı sunan sitemiz aracılığı ile İzmir araç kiralama konusunda size yardımcı olan firmamız aynı zamanda havalimanına transfer konusunda da avantaj sağlamaktadır. Araçlarımızın her birinin Rent A Car kaskosu bulunmaktadır. Bunun yanında isteyen kişilere aracın yanında navigasyon da verilmektedir. İzmir araç kiralama ‘da bizi rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Araç kiralamak gerekli bir ihtiyaç!

Otomobil kiralamak oldukça çok insanın sık çok yaptığı bir iştir ama genel olarak bir şehre yabancı olan kişiler o şehre geldiklerinde rahat gezebilmek için vasıta kiralamayı tercih eder. Genellikle tarihsel ve tabiat güzellikleri bol olan illerde dolaşmak elbette daha iyidir. İzmir bu şehirlerden bir tanesidir. Genellikle pek çok aşırı kişi tarafından gezilmek istenen Konak Saat Kulesi, Tarihi Asansör ve İzmir ilçelerindeki Efes antik kenti gerçekten görülmeye değer yerlerdir. Ayrıca turistik yerleri de yoğun şekilde fazladır. Çeşme ve bunun gibi bölgelere yakındır. Bu tür ilçeler arası sürekli gidip gelmek araç ihtiyacını da yaratmaktadır. Yani araba kiralama İzmir civarında yaşayan birçok insanın sık sık başvurduğu bir yöntemdir. Bu konu hakkında dikkat edilmesi gereken en mühim şey  İzmir araç kiralama / İzmir rent a car / İzmir oto kiralama firmaları arasından bu işi en uzman biçimde yapan, en kaliteli olan firmaları seçmek olacaktır. Ekseriyetle arabanın belgelerini istemeniz en doğrusudur ve arabanın öncelikle ruhsatı olup olmadığını öğrenmeniz ilerde problem yaşamamanız için faydalı olacaktır. Bu manada değerlendirildiğinde araba kiralama İzmir şehrinde oldukça çok şirket vasıtası ile kuralları ile yapılsa da bazı kurumlar, türlü sahtekarlık yapabilmektedir. Örneğin aracın arızası bulunmaktadır fakat bu bozukluk size söylenmemiştir. Dolayısıyla siz vasıtayı kullanır, seyahat edersiniz. fakat döndüğünüzde karşınızda yüklü bir fatura görürsünüz. Bunun ne olduğunu sorsanız size araçta önceden de bulunan ama size söylenmeyen bir arızanın mevcut bulunduğu ve bunu sizin yaptığınız belirtilir. Genelde İzmir otomobil kiralama işletmelerinin çok fazla yoğun yapmadığı bir hal olsa da bu durumla karşılaşmamak için aracı her zaman denemelisiniz. Arabanın bütün yerlerini tek tek kontrol etmeniz gerekmektedir.  Bununla birlikte İzmir ilinde de öteki şehirlerde bulunduğu benzeri riskli bir durumdur. Arızalı aracı kiraladığınız da aracın arızası yaşamınızı kaybetmenize bile sebep olabilmekte. Genel olarak araba kiralama İzmir ilindekilerin değil de şehir dışından gelenlerin ilgi ettiği bir uygulama olduğu için birçok kişi yabancıları aldatma yollarının daha basit olduğunu düşünürler. Yukarıda saydığımız bu olumsuzlukları Umut Rent A Car ‘da yaşamazsınız. Güvenle araç kiralayarak istediğiniz her yere kolayca ulaşırsınız…

Araç Kiralamanın Avantajları Neler?

  1. Uzun ya da kısa dönem fark etmeksizin net olarak söyleyebiliriz ki; araç kiralama yapmanın araba almaya göre avantajı avantajı vergi yükünün olmamasıdır. ÖTV ya da MTV yükü olmadan, periyodik olarak ÖTV ve MTV taksidi ödeme dönemlerinin stresini yaşamadan araç kullanmanın konforunu yaşatır.
  2. Kasko, Trafik Sigortası gibi işlemler de zaten rent a car şirketi tarafından yapılacağı için bu süreci de düşünmek zorunda kalmazsınız.

Buraya kadar anlattıklarımız özellikle uzun dönem kiralamada kullanıcıya fayda sağlayan avantajlardır. Ancak elbette söylemek gerekir ki, bu kalemler bir parça kiralık aracın fiyatına yansıyabilir. Ancak araç arıza sorunlarıyla boğuşmamak, yolda kalan araç için endişe etmemek, dilerseniz yıl içinde araç değişikliliği yapabilmek, farklı markaları ve modelleri deneyimleyebilmek, ihtiyaca göre araç kullanabilmek kesinlikle sürüş keyfini ve yaşam konforunu arttıran avantajlardır. Umut Rent A Car kiralama firması olarak size her türlü konforu sunmayı vaat ediyoruz.

Kimler Araba Almak Yerine Oto Kiralama Yapmalı?

Araba almak mı yoksa araç kiralamak mı daha mantıklı? Kimler sunduğumuz  Kiralık Araba İzmir hizmetinden faydalanmalı?

  1. Eğer işe servisle gidiyor, sadece hafta sonu gezileri için yılda belki de bir kaç gün araba ihtiyacınız varsa, araç alıp onun vergileri, sigorta işlemleri, park yeri sorunu ve lastik değişim dönemleri ile strese girmek yerine yılın istediğiniz zamanında istediğiniz aracı kiralamanız çok mantıklıdır.
  2.  Sadece yaz mevsiminde yazlık evinin olduğu bölgeye gittiğinde arabaya ihtiyaç duyan bir emekli çift için yazın 4 ayı bagaj hacmi geniş konforlu bir otomobil kiralamanın maliyeti, yıl boyunca vergilerini, sigortasını ve diğer masraflarını karşıladığı bir araca göre çok daha az olacaktır.

İzmir’de Nerelere Gitmeli?

Kiralık araba İzmir aramasıyla sitemize gelen müşterilerimize İzmir’e gelince nereleri gezebiliceğini İzmir’de neler yapacağını hatırlatmakta fayda var. İşte İzmir’in belli başlı mekanları…

İzmir Konak Meydanı

zmir’in merkezi olan İzmir Konak Meydanı İzmir’e seyahat etmek isteyenlerin ilk  gezmeleri gereken  yer Konak meydanıdır. Turistik mekanların birçoğu bu meydanda toplanmaktadır. İzmir’in saat kulesi, sahil boyunca uzanan kordon boyu, Konak Yalı Cami, birçok hediyelik eşyanın satıldığı Kemeraltı çarşısı, sanatseverler için İzmir Resim ve Heykel Müzesi, Basmane Tren Garı, İzmir Atatürk Evi ve Müzesi gibi görülmesi gereken harika yerler yine İzmir Konak’ta yer almaktadır.

İzmir Saat Kulesi

İzmir’in simgesi Saat Kulesidir. Saat kulesi denilince İzmir akla gelmektedir. Saat Kulesi 1901 yılında Padişah Abdülhamit’in tahta çıkmasının 25. yıl olması sebebiyle Sadrazam Mehmet Sait Paşa’nın önderliğinde Fransız mimar tarafından yapılan tarihi bir kuledir. Saat Kulesi 25 metre boyunda ve dört çeşmeye sahiptir. Taş işçilikteki ince detaylar ve mimari yapısı saat kulesini önemli bir gezi noktası yapmaktadır.

Kiralık araba İzmir

 

Yalı Cami (Konak)

Camii, bazı kaynaklar 1700’lü yılların ortalarında inşa edildiği ve yaptıran kişinin Ayşe Hatun olduğuna işaret etmektedir. Saat kulesinin hemen yakınında bulunmaktadır.

Konak İskelesi

İzmir’in en önemli mekanlarından biri ve vapurla seyahat etmek istiyorsanız kaçırmamanız gereken bir mekandır.

Tarihi Asansör

1907 yılında Yahudi işadamı Nesai Levi Bayraklı tarafından 55 metre yükseklikte bulunan Halil Rıfat Paşa Caddesine çıkmayı kolaylaştırmak için yaptırılmıştır.

Dario Moreno Sokağı

Tarihi asansör binasına giderken içerisinden geçmiş olduğunuz sokağın ismi Dario Moreno sokağıdır. Dar bir sokak olan Dario Moreno, 1921 yılında İzmir’de doğan Musevi asıllı ünlü gitarist Dario Moreno isminden gelmektedi. Bu sokakta tarihi güzellikleri içinize çekip rüyalara dalabilirsiniz.

Enternasyonal Fuarı

Basmane semtinde yer alan fuara merkezden yani Konak’tan isterseniz kiraladığınz araçla gidebilirsiniz.  İzmir Fuarı, yerli ve yabancı pek çok sanatçının konser verdiği, müzikallerin gerçekleştirildiği, tiyatro gösterilerinin yapıldığı bir merkezdir.

Radyo ve Demokrasi Müzesi

Basmane içinde bulunan bu müze Pazar ve Pazartesi dışında sabah 9 akşam 17 saatleri arasında her gün ziyaretçi kabul etmektedir.

Tarihi Kemeraltı Çarşısı 

İzmir’in Konak meydanının hemen yanında bulunan Tarihi Kemeraltı çarşısı. Her zaman kalabalık olan bu çarşıda uygun kıyafet satın almak, arkadaşlarınıza hediyelik bir şeyler almak için İzmir’de gezilecek yerler kategorisinde yer alan güzel bir mekandır. Kiralık Araba İzmir

Kızlarağası Hanı

Çay ve kahve keyfi yapmak için Kemeraltı çarşısının içinde yer alan Kızlarağası Hanı önemli bir dinlence noktasıdır. Burada kahvenizi yudumlarken hediyelik birkaç bir şey almaktan kendinizi alamayabilirsiniz. Kahve içmeyi unutmayın.

 

Saint Polycarp Kilisesi

Fransız ressam Raymond Pere, Polikarp’ın hayatını kilise duvarına yaptığı resimlerle Polikarp’ın hayatının ölümsüzleşmesini sağlamıştır. Mutlaka ziyaret edin.

Key Museum

Kiralık araba İzmir hizmetini alıp kiralıdığınız araçla gidebileceğiniz İzmir’e yaklaşık 46 km mesafede bulunan Torbalı ilçesinde yer alan özel otomobil koleksiyonlarının yer aldığı müzedir. 2015 yılında açılan otomobil müzesi, 130 otomobil koleksiyonu ve 40 motosikleti bir arada bulunduran 7. 000 metrekarelik bir alana kurulu Türkiye’nin en büyük otomobil müzesidir.

Ege Üniversitesi Botanik Bahçesi

Canlı ve cansız birçok bitkiyi bir arada görmek isterseniz mutlaka uğramanız gereken yer Ege Üniversitesi Botanik ve Herbaryum Merkezidir.


Kiralık Araba İzmir

Kordon Boyu

İzmir’in kalabalık ortamından sıyrılmak ve günün stresini üzerinizden atmak için mutlaka uğramanız gereken mekân Kordon boyudur.Gün batımını çimlerin üzerine serilerek manzarayı izleyebilir mevsimine göre bulunan seyyar satıcılarla ağzınızı tatlandırabilirsiniz.

İzmir Doğal Yaşam Parkı

Çiğli’de yer alan park İzmir’in en büyük havan parkıdır. Sayısız hayvana doğal yaşamlarında içinde görerek ziyaret edebilirsiniz.

İzmir Kuş Cenneti

İzmir Kuş Cenneti,  Kiralık Araba İzmir hizmetinden kiraladığınız araçla gidilmesi gereken yerlerden. İki yüzün üzerinde kuş türüne ev sahipliği  düşünülen kuş cennetini mutlaka görmelisiniz.

Kiralık araba İzmir

Atatürk Müzesi

Alsancak Kordon’da bulunan 1923’te İzmir İktisat Kongresi toplandığında Atatürk çalışmalarını bu yerde yapmıştır.

İzmir Arkeoloji Müzesi

İzmir’ merkezde  gezilecek yerler listesinde son durak Arkeoloji müzesi.İçerisinde önemli eserlerin yer aldığı müzede en çarpıcı eser olarak Efes’in kurucusu Androklos’a ait Androklos Heykeli yer almakta.

Umut Rent A Car’dan kiraladığınız araçla İzmir Çevresinde Gezilecek Yerler

 

Çeşme ve Çevresi

Kiralık Araba İzmir hizmetinden kiralayacağınız araçla  1,5 2 saat mesafede olan Çeşme, harika sahili ve restoranları ile tatil severlerin şehirde yoğun olarak tercih ettiği noktalardan biri.

Ilıca 

Dünyanın en önde gelen plajlarından biri olan Ilıca plajı, Çeşmeye çok yakın bir mesafededir.

Alaçatı

Çeşmeden aşağı yukarı yarım saat mesafede olan Alaçatı, taş evleri ve renkli sokakları ile İzmir’in en güzel tatil yerlerinden birisidir.Rüzgar sörfününde yapıldığı Alaçatı, ne zaman olsa gideceğiniz sevimli harika bir yerleşim yeri.

Kiralık Araba İzmir

Dikili

İzmir’e  2  saat mesafede olan Dikili,  İzmir’de sakin bir tatil arayanlar için harika bir tercih olabilir.

Aşıklar Şelalesi

Dikili’de yer alan şelale kahvaltı yapmak için harika bir yer.

Foça

İzmir’e araçla yaklaşık olarak 1 saat mesafede olan Foça, İzmir’de gezilecek noktalar arasında yer alan görülmesi gereken tarihi yerler ve doğal güzellikleri ile öneme sahiptir.

Selçuk

İzmir araç kiralama hizmetiyle kiralayacağınız araçla yaklaşık olarak 45 dakika mesafede olan Selçuk ilesinde yer alan Efes antik kenti yerli ve yabancı pek çok turistin ilgisin çekmektedir. Bölgenin yakında görülecek yerler arasında ayrıca Meryem Ana Evi ve Ashab-ı Keyf Mağarası bulunmaktadır.

Şirince Köyü

Selçuk’tan  bir saat mesefede olan Şirince Köyü,  Selçuk ilçesinde yer alan bir başka gezilecek yer ise Şirince Köyü.2012 Yılında kıyametin kopacağı ve bu yerin güvenli olduğu fikri ile Şirince’ye binlerce insan akın etti.

Karagöl

Karşıyaka’ya oldukça yakın olan Karagöl, Araç kiralama hizmetinden kiralayacağınız araçla yaklaşık olarak 1  saatlik mesafede yer alıyor.  Yeşil ormanlar arasında küçük ve şirin bir göl. Doğa ile iç içe bir zaman geçirmek isteyenler için harika bir yer. Fotoğraf tutkunları mutlaka ziyaret etmeli.

Bozdağ Kayak Merkezi

İzmir otomobil kiralama hizmetinden kiralayacağınız araçla gidilmesi gereken Bozdağ Kayak Merkezine kışın gidip kayak yapabilirsiniz…

Kiralık Araba Hizmetini alabileceğiniz İzmir’de hizmet götürdüğümüz belli başlı noktalar :

İzmir’in her noktasına güvenle araç ulaştıran Umut Rent A Car’ın belli başlı hizmet noktaları:

İzmir, Konak, Poligon, Üçyol, Güzelyalı, Göztepe, Hatay, Karşıyaka, Bayraklı, Çigli, Buca, Alsancak, Balçova, Bornova, Gaziemir, Işıkkent, Bornova Yeşilova, İzmir Havalimanı, İzmir otogar ve bu bölgeler dışında İzmirin bir çok ilçesine araç kiralama hizmeti vermekteyiz. Menemen, Torbalı, Ödemiş, Kemalpasa, Begarma, Tire, Urla, Dikili, Kiraz, Seferihasar,  Çeşme, Bayındır, Selçuk, Foça , Güzelbahçe, Kınık, Beydağ, Karaburun gibi İzmir ilçelerine araçlarımızı ulaştırıyoruz.

Kiralalık Araba İzmir: İzmir’in neresinde olursanız olun size en iyi aracı biz ulaştırıyoruz.

Kiralık Araba Konak : Konak semtinin her yerindeyiz. Ara aracını kirala…

Kiralık Araba Poligon : Konak semtinin her yerindeyiz. Ara aracını kirala…

Kiralık Araba Üçyol : Konak semtinin her yerindeyiz. Ara aracını kirala…

Kiralık Araba Güzelyalı : Konak semtinin her yerindeyiz. Ara aracını kirala…

Kiralık Araba Göztepe : Konak semtinin her yerindeyiz. Ara aracını kirala..

Kiralık Araba Hatay : Konak semtinin her yerindeyiz. Ara aracını kirala..

Kiralık Araba Karşıyaka  : Konak semtinin her yerindeyiz. Ara aracını kirala…

Kiralık Araba Bayraklı : Bayraklı’da araç kiralama firması arıyorsan hemen ara.

Kiralık Araba Çiğli : Çiğli araç kiralama firması arıyorsan hemen tıkla.

Kiralık Araba Buca: Buca’nın her semti bizden sorulur….

Kiralık Araba Alsancak : Alsancak’ın her yerindeyiz.

Kiralık Araba Balçova : Balçova bizden sorulur…

Kiralık Araba Bornova : Bornova’da araç kiralayacaksan mutlaka ara.

Kiralık Araba Gaziemir : Yeşilova araç kiralama lideriz

Kiralık Araba Işıkkent : Yeşilova araç kiralama lideriz.

Kiralık Araba Yeşilova: Yeşilova araç kiralama lideriz.

Kiralık Araba İzmir Havalimanı  : Adnan Menderes Havalimanı’na kadar araçlarınızı gönderiyoruz. 

Kiralık Araba İzmir Otogar: İzmir Otogar araç biz veriyoruz.

Kiralık Araba Menemen  : Menemen araç kiralama firmasıyız…

Kiralık Araba Torbalı : Torbalılar hemen arasın.

Kiralık Araba Ödemiş  : Ödemişler neden bizi tercih ediyor dersiniz?

Kiralık Araba Kemalpaşa  : Ödemişler neden bizi tercih ediyor dersiniz?

Kiralık Araba Bergama : Bergamalı bizi mutlaka ara.

Kiralık Araba Aliaga : Bergamalı bizi mutlaka ara.

Kiralık Araba Tire : Tireliler araç mı kiralamak istiyorsunuz emrinizdeyiz.

Kiralık Araba Urla : Urla’dan araç kiralamak için en uygun adres.

Kiralık Araba Dikili  : Dikili için arayın…

Kiralık Araba Kiraz  : Kiraz’a araç veriyoruz.

Kiralık Araba Seferihisar : İzmir’in şirin ilçelerine biz araç veriyoruz.

Kiralık Araba Çeşme  : Çeşmedeyiz.

Kiralık Araba Bayındır : Bayındırdayız.

Kiralık Araba Selçuk : Selçuk araç kiralama firmasıyız.

Kiralık Araba Foça : Foça bize bir telefon kadar yakın!

Kiralık Araba Güzelbahçe : Güzelbahçe’nin denizle buluştuğu biz de araç kiralamak isteyenleri firmamızla buluşturuyoruz.

Kiralık Araba Kınık  : Kinik araç kiralama ihtiyacınız varsa bizi arayın.

Kiralık Araba Beydag  : Beydağ’a araç verelim. Arayın…

Kiralık Araba Karaburun  : Karaburan’a çok yakınız…

 

 7/24 ARA:   0545 914 87 94

Open chat
1
Merhaba araç mı kiralayacaksınız?